MALINOWE AKTUALNOŚCI

2017-05-17

MALINOWA SZKOŁA RODZENIA RUBUS MA JUŻ 10 LAT!!!

Zapraszamy Absolwentów Malinowej Szkoły Rodzenia „RUBUS” na jubileusz związany z 10-leciem powstania szkoły do MALINOWEJ KRAINY.

 

Z tej okazji 10 czerwca 2017 roku od godziny 14.30 do godziny 18.30 na Kórnickich Błoniach ( OSiR w Kórniku), spędzimy wspólnie czas na rodzinnym pikniku. Chcemy spotkać się z Wami, porozmawiać, powspominać a przede wszystkim podziękować za to, że nam zaufaliście i chętnie na nasze zajęcia zawsze przybywaliście.

 

Zapewniamy:dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych, konkursy dla wszystkich z nagrodami, mnóstwo atrakcji, kiełbaskę z ogniska i słodką niespodziankę!

Na dzieci będzie czekać między innymi koń o imieniu Akira, który chętnie przewiezie je na swoim grzbiecie w zamian za małe datki na siano.

 

PROSIMY ZABRAĆ: dobry humor oraz koc +koszyk piknikowy z prowiantem dla Waszej rodziny. Będzie nam bardzo miło jeśli zabierzecie również parę groszy ze sobą. Wstęp dla osoby dorosłej wynosi 5 zł- płatne w dniu pikniku przy rejestracji, dzieci GRATIS! Wasz udział nie wymaga wcześniejszego potwierdzenia.

 

Podczas pikniku będziemy zbierać datki dla małej, Malinowej Klary z Kórnika, która dzięki zakupowi specjalnego respiratora po dwóch latach bycia w szpitalu, będzie mogła w końcu być z rodzicami w domu.

 

 

BĘDZIE MIŁO ZNÓW WAS ZOBACZYĆ...

 

DO ZOBACZENIA! NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

ZAPRASZAMY!!!